Autoklaw w gabinecie kosmetycznym to absolutna konieczność, o czym wiedzą wszyscy właściciele salonów urody. Autoklawy stosowane są powszechnie nie tylko w salonach kosmetycznych, ale i gabinetach stomatologicznych, podologicznych czy w studiach tatuażu. Wszystko po to, aby z narzędzi można było skorzystać wielokrotnie, lecz jednocześnie były one sterylnie czyste. Zachowanie sterylności narzędzi pracy zapewnia bezpieczeństwo pracowników oraz klientów. Warto wybierać najwyższej jakości autoklawy kosmetyczne, które będą nie tylko proste w obsłudze, ale i zapewnią doskonałą sterylizację narzędzi kosmetycznych.

Czytaj więcej…

W zgodzie ze standardami

Prowadzenie salonu kosmetycznego jest ogromnym wyzwaniem od strony technicznej. Pracownicy zobowiązani są do stosowania rękawiczek jednorazowych przy wykonywaniu zabiegów, natomiast narzędzia pracy muszą być czyszczone z niemalże chirurgiczną precyzją, aby spełniały one wszelkie wymogi bezpieczeństwa i były zabezpieczone przed rozprzestrzenianiem się za ich pomocą chorób czy infekcji. Dlatego też dobry autoklaw w salonie kosmetycznym to podstawa. Warto jednak pamiętać, że aby wybierać urządzenia najwyższej jakości, które zapewnią zachowanie higieny. Sterylizatory kosmetyczne dostępne w naszym sklepie spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających właścicieli salonów kosmetycznych. Doskonale wiemy, że jako właściciel salonu przywiązujesz ogromną wagę do tego, aby zachować w nim wszelkie standardy higieny i bezpieczeństwa, tak aby móc bez obaw świadczyć usługi klientom. Sterylizatory kosmetyczne, które znajdziesz w naszej ofercie, odpowiadają również na potrzeby salonów, w których codziennie obsługuje się wielu klientów – sterylizatory są bowiem w stanie w krótkim czasie zdezynfekować znaczną liczbę narzędzi potrzebnych do pracy.

Dla wymagających

Sterylizator narzędzi kosmetycznych, jaki zakupisz w naszym sklepie, to przede wszystkim gwarancja bezpieczeństwa dla Ciebie, Twoich pracowników oraz klientów. Jakość naszych produktów stawiamy na pierwszym miejscu, dlatego możesz nam zaufać i zakupić u nas sprzęt do Twojego salonu. Proponowane przez nas produkty są w pełni zgodne ze wszelkimi normami Sanepidu oraz Urzędu Dozoru Technicznego. Autoklawy są bardzo proste w obsłudze, dzięki czemu każdy pracownik będzie go w stanie obsłużyć i wysterylizować potrzebne do pracy narzędzia kosmetyczne. Zakup sterylizatorów do salonu kosmetycznego to pierwszy krok do zachowania w nim porządku i czystości, które są jego wizytówką. Warto podkreślić, że nasze produkty cieszą się bardzo dobrymi opiniami wśród właścicieli salonów kosmetycznych, którzy już nam zaufali. Proponujemy doskonałej jakości sterylizator kosmetyczny w atrakcyjnej cenie. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą prezentowanych na stronie sterylizatorów kosmetycznych i dokonania zakupu zgodnie z potrzebami swojego salonu kosmetycznego. Pomożemy Ci zadbać o higienę narzędzi stosowanych na co dzień w salonie, a tym samym o bezpieczeństwo zarówno pracowników, jak i klientów gabinetu.