Jak sprawić, by makijaż oczu był wyrazisty i zmysłowy? W osiągnięciu tego celu pomogą kępki rzęs, dzięki którym spojrzenie nabierze głębi, a każde smokey eye nabierze charakteru przed ważnym wyjściem. Alternatywnym rozwiązaniem są sztuczne rzęsy na pasku, bez których trudno wyobrazić sobie profesjonalny makijaż okolicznościowy. W asortymencie naszego sklepu znajdziesz oba rodzaje produktów, tak by móc wybrać jeden z nich w zależności od oczekiwanego efektu i preferowanej techniki aplikacji.

Czytaj więcej…

Jak przykleić rzęsy-kępki?

Metody klejenia różnią się od siebie sposobem chwytania pojedynczej kępki i miejscem aplikacji. Klasycznie nakłada się sztuczne rzęsy-kępki od góry naturalnych rzęs, przyklejając je tam, gdzie występują prześwity bądź ubytki. Aby móc podjąć się tego zadania, należy zaopatrzyć się w odpowiednią pęsetę oraz specjalny klej. Opinie kobiet jednoznacznie pokazują, że przy użyciu kępek rzęs można uzyskać zarówno naturalny, idealny na co dzień rezultat, jak i stworzyć gęsty wachlarz rzęs, który sprawdzi się zawsze wtedy, gdy chcemy prezentować się spektakularnie. Impreza firmowa, bankiet i przyjęcie weselne to okazje, w trakcie których kobiety pragną wyglądać jak milion dolarów. Dzięki rzęsom w kępkach jest to jak najbardziej możliwe. Decydując się na zakup sztucznych rzęs-kępek, warto wiedzieć, że ich cena może różnić się w zależności od producenta, a one same mają różne długości i występują w wariancie z łączeniem u dołu za pomocą węzełka oraz bez takiego łączenia.

Czy rzęsy na pasku mogą być używane wielokrotnie?

Nasz sklep za cel stawia sobie udostępnianie asortymentu sprawdzonego i dostosowanego do potrzeb klientów. Dlatego również miłośniczki sztucznych rzęs na pasku znajdą w nim interesujące propozycje dostępne w korzystnej cenie. Przykleja się je bardzo szybko, choć oczywiście mniej wprawione osoby mogą potrzebować na to nieco więcej czasu. Ważne jest posiadanie dobrego kleju i wygodnej pęsety, a także niepoddawanie się w przypadku początkowych niepowodzeń. Nie bez powodu mówi się, że praktyka czyni mistrza. Warto zaufać opiniom profesjonalnych makijażystek, według których z rzęsami na pasku poradzi sobie niemal każdy, kto jest cierpliwy i poświęci chwilę na znalezienie właściwej techniki. Najczęściej nakleja się je od góry, jednak sporą popularnością cieszy się metoda aplikacji sztucznych rzęs od spodu. Trzeba zaznaczyć, że są one produktem wielokrotnego użytku – po zdjęciu wystarczy dokładnie oczyścić je z pozostałości kleju i następnie umieścić w oryginalnym opakowaniu.