Czytaj więcej

Piękne kolczyki to ozdoba każdej kobiety. Zanim jednak założysz je po raz pierwszy, wymagane jest przebicie uszu, a wystarczy to zrobić raz.Na tenże zabieg decydują się zarówno małe dziewczynki, jak i dorosłe kobiety, które dotychczas nie miały okazji przebić sobie uszu. W naszym sklepie znajdziesz wszystkie potrzebne akcesoria, które potrzebne są do przebijania uszu w bezpieczny sposób.

Sprzęt do przekłuwania uszu

W naszym sklep oferujemy Ci pełen asortyment, dzięki któremu przebijanie uszu będzie w pełni bezpieczne i potrwa zaledwie krótką chwilę. Potrzebny będzie Ci przede wszystkim profesjonalny pistolet do przekłuwania uszu, który pozwoli wykonać zabieg przekłuwania uszu sprawnie i z możliwym najmniejszym dyskomfortem.
Pistolet to narzędzie, którym posługują się dziś profesjonalne kosmetyczki na całym świecie, dlatego koniecznie musisz mieć go również w swoim salonie kosmetycznym. Proponowany przez nas sprzęt do przekłuwania uszu wykonany jest z bardzo dobrej jakości materiałów, co pozwala na zachowanie wszelkich zasad higieny podczas wykonywania zabiegu. Sprzęt jest przede wszystkim łatwy w czyszczeniu i sterylizacji, co pozwala zachować najwyższą jakość świadczonych usług z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. Doskonała jakość oferowanych przez nas produktów do przekłuwania uszu sprawia, że posłużą one latami i pomogą w obsłudze wielu zadowolonych klientów.

Pierwsze kolczyki – metalowe czy plastikowe?

Po przebiciu ucha dziurka może być lekko podrażniona, dlatego pierwsze kolczyki powinny być wyjątkowo delikatne dla skóry i nie powodować żadnych podrażnień. Materiałem, który idealnie sprawdza się w przypadku pierwszych kolczyków, jest stal chirurgiczna. Polecana jest w szczególności osobom, które borykają się z alergią na nikiel, gdyż materiał ten praktycznie nie zawiera dodatku tego szkodliwego dla alergików metalu. Z tego też powodu stal chirurgiczna stosowana jest w produkcji kolczyków do przebijania uszu, które także znajdziesz w naszym sklepie.
Nie chcesz metalowych kolczyków? W takim razie zobacz kolczyki z plastiku medycznego. Są równie bezpieczne i nie podrażniają nowo powstałej rany i są równie łatwe w utrzymaniu w czystości. Co więcej – mają kryształki Swarovskiego. Więc jeśli zależy Ci na kolczykach do przekłuwania uszu z niezwykłym designem, postaw właśnie na nie. W naszym sklepie w Szczecinie znajdziesz je w wielu wariantach kolorystycznych z pojedynczym kryształkiem lub uformowane w kształcie kwiatka. Ponadto kolczyki z plastiku medycznego można używać z zestawem do przekłuwania obu uszu jednocześnie. Zarówno wieloczęściowy zestaw, jak i kolczyki z plastiku medycznego, to produkty Blomdahl – renomowanej szwedzkiej marki, która specjalizuje się w akcesoriach do piercingu.
Z pierwszymi kolczykami nie warto eksperymentować – o wiele lepiej jest dać czas skórze ucha na zagojenie się rany. Niemniej jednak pierwsze kolczyki wcale nie muszą być nudne i proste. Oferujemy doskonałej jakości kolczyki ze stali chirurgicznej do przekłuwania uszu, które pozwolą cieszyć się piękną ozdobą ucha od razu po zabiegu. Kolczyki dostępne w naszym sklepie są modne i odpowiadają na potrzeby klientów. Ze względu na zróżnicowanie produktów każda klientka znajdzie coś dla siebie wśród naszej oferty – zarówno mała dziewczynka, jak i dojrzała kobieta. Kolczyki z naszego sklepu wyróżniają się na tle ofert konkurencji. Dlatego dzięki nim zaprosisz do siebie klientów, którzy mają wysokie wymagania odnośnie do wyglądu pierwszych kolczyków. Sprawiają, że świeżo przekłute uszy wyglądają pięknie, a kobieta czuje się w nich doskonale. Przekonaj się, że mamy w ofercie jedne z najlepszych kolczyków do przekłuwania uszu w Szczecinie!

Zamów akcesoria do przekłuwania uszu i sprawdź

Nasz sklep internetowy oferuje wysokiej jakości produkty do przekłuwania uszu w doskonałej cenie. Wybierając je, zyskujesz pewność, że wyposażasz swój salon w doskonały sprzęt, który pozwoli zyskać szereg zadowolonych klientek, choć nie tylko, gdyż coraz częściej na przekłuwanie uszu decydują się również mężczyźni. Dlatego też każdy salon kosmetyczny powinien być wyposażony w sprzęt do przekłuwania uszu, aby zapewnić usługi kosmetyczne na najwyższym poziomie. O jakości produktów dostępnych w naszym sklepie świadczą opinie klientów, którzy już skorzystali z naszej oferty dla salonów kosmetycznych i sięgnęli po wysokiej klasy pistolet, innego rodzaju sprzęt czy kolczyki do przekłuwania uszu.