W naszym sklepie oferujemy starannie dobrane produkty najwyższej jakości, dzięki czemu cieszymy się pozytywnymi opiniami klientów, którzy skorzystali z naszych usług. W sztuce związanej z zabiegami kosmetycznymi nie ma miejsca na brak precyzji, dlatego tak ważne jest, aby sięgać po profesjonalne akcesoria, które pozwolą uzyskać pożądane efekty przy jednoczesnej dbałości o bezpieczeństwo Twoje i Twoich klientów.

Czytaj więcej…

Igły do makijażu permanentnego

Makijaż permanentny należy do grupy zabiegów mikroinwazyjnych, a te wymagają szczególnej precyzji. Osiągnąć ją można m.in. dzięki profesjonalnym narzędziom kosmetycznym. W naszym sklepie znajdziesz sterylne igły, które są wygodne w użyciu, ponieważ zostały odpowiednio wyprofilowanie. W ten sposób trafią dokładnie w ten punkt, który wybierzesz.

Dysze do igieł akupunkturowych

W naszej ofercie nie mogło zabraknąć także dysz do igieł akupunkturowych, wykorzystywanych przy wykonywaniu makijażu permanentnego. To podstawowe akcesorium każdej profesjonalnej linergistki. Dysze dzięki odpowiedniemu kształtowi zapewnią Tobie najwyższy komfort pracy, a Twoim klientom maksimum bezpieczeństwa. Nasze produkty to wysoka jakość w konkurencyjnie cenie.

Igły do akupunktury

Akupunktura swoją historią sięga przeszło 2000 lat. Pierwotnie stanowiła formę lecznictwa w Chinach. Aktualnie w Europie jej pozycja ugruntowana na tyle, że stanowi uznaną alternatywną metodę leczenia, zaraz obok medycyny konwencjonalnej. Igły do akupunktury służą do umieszczenia w skórze w celu stymulacji tkanek i akupunktów leżących na meridianach. Produkty, które Ci oferujemy, stworzone zostały w trosce o komfort pacjenta. Ich końcówki są odpowiednio wyprofilowane i zaostrzone, aby zapewnić precyzyjne nakłucie. W końcu to od jakości wykonania igieł zależy możliwość wykonania bezbolesnego zabiegu.

Kartridże

Kartridże do makijażu permanentnego są profesjonalnym, zintegrowanym sprzętem składającym się z igły oraz obudowy. Dzięki przemyślanej konstrukcji, kartridże, które Ci oferujemy, zapewniają niezwykłą stabilność igły, co pozwala osiągnąć bardzo precyzyjne efekty. Dbając o bezpieczeństwo osób poddających się zabiegowi, produkty które znajdują się w naszym sklepie posiadają konstrukcję chroniącą przed cofaniem się pigmentu oraz krwi do rączki, co eliminuje ryzyko ewentualnego zakażenia. Dzięki wysokiej dbałości o szczegóły i staranności, z jaką dobieramy artykuły oferowane w naszym sklepie, nie musisz martwić się o bezpieczeństwo swoje oraz swoich klientów.

Nożyczki do brwi

Coraz większą wagę przywiązuje się stylizacji do brwi, To właśnie łuk brwiowy jest tym, co podkreśla rysy twarzy i nadaje jej charakteru. Ważne miejsce wśród gadżetów do tej stylizacji przydatnych zajmują nożyczki do przycinania i modelowania brwi. Pozwalają one na przycinanie włosków, bez konieczności ich wyrywania, bez podrażniania skóry. Jest to główna funkcja tego przyrządu. Równa długość włosków stanowi o efekcie końcowym, który definiuje i podkreśla kształt twarzy.