Akrylożel, zwany też polygelem, to produkt, o którym w ostatnim czasie zrobiło się naprawdę głośno. Zadowolone są z niego nie tylko klientki, ale i stylistki. Wiele z nich nie wyobraża sobie już bez niego przedłużania paznokci. A jest to nic innego, jak połączenie akrylu i żelu, dzięki czemu możliwe było zamknięcie pozytywnych właściwości obu składników w jednym produkcie. Na tej podstawie powstał akrylożel, który doskonale dopasowuje się do kształtu płytki paznokcia. Polygel na pewno będzie także słusznym wyborem osób, które do tej pory nie umiały się zdecydować pomiędzy akrylem a żelem.

Czytaj więcej

Akrylożel na paznokcie – dlaczego to dobre rozwiązanie?

Akrylożel uznawany jest za jeden z najtrwalszych materiałów służących do stylizacji paznokci. Nie ma w tym nic dziwnego. W końcu jest to połączenie supermocnego i trwałego żelu oraz akrylu, który od wielu lat był w czołówce preparatów do umacniania manicure. Przy jego pomocy można budować, przedłużać oraz modelować kształt paznokcia. Sprawdza się to więc u pań, które mają krótką płytkę, którą chciałyby przedłużyć oraz nadać jej ładniejszy kształt.

Jakie zalety ma ten produkt?

Zastanawiając się nad zmianą sposobu stylizacji paznokci, warto poczytać opinie o akrylożelu. Wiele osób wypowiada się o tej metodzie oraz o tym, jak ich paznokcie wyglądają po zdjęciu paznokci akrylożelowych. Jest to kluczowe, aby podjąć odpowiednią decyzję.

Przede wszystkim ten produkt jest niezwykle trwały, co czyni go odpornym na wszelkie urazy mechaniczne. Jest też bardzo plastyczny i elastyczny, co sprawia, że dla stylistki praca staje się o wiele łatwiejsza i przyjemniejsza. Masa nie zastyga bez utwardzenia w lampie UV czy LED, dzięki czemu kosmetyczka cały czas ma nad nią kontrolę i tym samym może uformować ją w dowolny sposób. Jest to bardzo ważne. Zwłaszcza wtedy, gdy naturalna płytka jest bardzo krótka i trzeba ją formować praktycznie w całości.

Polygel dostępny w sklepie w Szczecinie

Kompletując asortyment sklepu, podążamy za najnowszymi trendami i tym samym oferujemy swoim klientom produkty najwyższej jakości, które odpowiadają ich oczekiwaniom. To dlatego oferta jest aż tak rozbudowana, a znajdują się w niej produkty idealne zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych stylistek, które chcą rozpocząć pracę na akrylożelach.

Nasz sklep w Szczecinie to najlepsze miejsce, gdzie nabędziesz akrylożel na paznokcie i wszystkie inne niezbędne produkty, które uczynią tworzenie paznokci jeszcze przyjemniejszym. Do wyboru udostępniamy bowiem akrylożele w kilku wariantach kolorystycznych i różnych, topowych marek. Ich cena jest bardzo korzystna, co tym bardziej powinno zachęcić Cię do dokonania zakupu.

Oprócz tego w sklepie znajdują się również specjalne topy do paznokci, które zabezpieczają stylizacje wykonane akrylożelami i w dodatku bardzo szybko utwardzają się pod lampami UVi ledowymi. Dzięki tym produktom stylizacja paznokci zawsze będzie na najwyższym poziomie. Płytka będzie zadbana i przede wszystkim zgodna z najnowszymi standardami oraz trendami.