Żele budujące to wyjątkowe produkty, umożliwiające nadanie płytce paznokcia dowolnego kształtu i formy. Dzięki nim można z łatwością stworzyć bazę do niemal każdej stylizacji. Przy użyciu żelu budującego bez problemu utwardzisz i przedłużysz naturalną płytkę, a także przygotujesz ją do kolejnych zabiegów kosmetycznych. W tej kategorii znajdziesz najlepsze żele do paznokci budujące. Zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem.

Cztaj więcej…

Żele budujące do paznokci – sklep internetowy Impuls

W żel budujący musi być wyposażona każda profesjonalna stylistka paznokci. Dzięki niemu można w łatwy sposób wzmocnić nawet najsłabszą płytkę i sprawić, aby wyglądała zdrowo i schludnie. Żele budujące dostępne są w różnych kolorach. W naszym sklepie znajdziesz m.in. produkty przezroczyste i różowe. Posiadamy żele najlepszych marek, takich jak Ralac, Gelish czy efExclusive. Oferujemy produkty dla profesjonalnych stylistek, jak i osób, stawiających pierwsze kroki w manicurze. Zapraszamy do sprawdzenia oferty!

Żele do paznokci budujące – cena

Ceny budujących żeli do paznokci są zróżnicowane. Zależą m.in. od marki, pojemności opakowania i czasu utwardzania. W naszej ofercie znajdziesz produkty umieszczone w pojemniczkach o pojemności: 12, 15, 30 i 50 ml. Posiadamy żele, które wysychają 10-20s oraz 30-60s w lampie LED. Należy pamiętać, że podany jest czas przybliżony. Nie ma możliwości wskazania konkretnego czasu schnięcia, gdyż w głównej mierze zależy on od mocy lampy. Najdroższe są żele budujące do paznokci efExclusive, umieszczone w opakowaniu 50 ml. Najtaniej można kupić produkt firmy RALAC w pojemniczku 12 ml.

Jeśli chcesz poznać dokładne ceny żeli do paznokci budujących, przejdź do asortymentu. Pod zdjęciami poglądowymi, nazwami produktów oraz kodami, znajdują się szczegółowe informacje o cenie. Jeśli chcesz poznać szczegółowy opis danego żelu, wejdź w jego zakładkę. Znajdziesz w niej informacje o przybliżonym czasie utwardzania i głównych cechach produktu. W razie pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu mailowego bądź telefonicznego. Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi i zdradzimy szczegółowe informacje na temat oferowanych żeli do paznokci budujących.

Żele budujące do paznokci – opinie klientów

Jesteś zainteresowana zakupem żelu budującego? Opinie klientów z pewnością pomogą Ci wybrać najlepszy produkt. Zapewniamy jednak, że wszystkie z oferowanych kosmetyków cechują się wysoką jakością i cieszą się ogromną popularnością. W naszym asortymencie znajdziesz wyłącznie produkty od znanych i cenionych marek. Nie sprowadzamy żeli z niepewnych źródeł, gdyż chcemy dostarczać klientom tylko to, co najlepsze. Polecane żele budujące są dostępne w różnych barwach, dlatego każdy znajdzie produkt dopasowany do swoich potrzeb i preferencji. Posiadamy żele w wielu odcieniach różu, świetnie sprawdzające się przy frenchu. Jeśli masz problem z wybraniem odpowiedniego produktu, przeczytaj opinie. Z pewnością pomogą Ci one dobrać właściwy żel.