Lakiery hybrydowe cieszą się dużą popularnością. Pozwalają uzyskać piękny kolor i ciekawy wygląd płytki, a dodatkowo wzmacniają paznokcie i zwiększają ich odporność na uszkodzenia. Manicure hybrydowy jest rozwiązaniem stosunkowo długotrwałym. Zwykłe lakiery często odpryskują i wyglądają nieestetycznie już po kilku dniach. Hybrydy natomiast doskonale prezentują się przez okres od 2 do nawet 4 tygodni. Czas ten najczęściej zależny jest od szybkości wzrostu paznokcia. Wiele kobiet decyduje się na założenie manicure hybrydowego. Z myślą o kobietach wymagających, ceniących sobie wydajność i trwałość produktów, powstały lakier hybrydowe Gelish. Produkty te charakteryzują się wyjątkowo wysoką jakością, która przypadnie do gustu każdemu. Przekonaj się, co możesz zyskać, kupując lakiery Gelish!

Czytaj więcej…

Czym wyróżniają się lakiery hybrydowe Gelish?

Hybrydowe lakiery Gelish to symbol doskonałej jakości. Niektóre produkty wymagają nałożenia trzech, czterech, a czasem nawet pięciu warstw, aby możliwe było uzyskanie idealnego krycia i pełnego potencjału koloru. Wiąże się to często z niezadowoleniem klientki i wydłużonym czasem, który musi ona spędzić w salonie. W przypadku lakierów Gelish wystarczą dwie cienkie warstwy. Pozwala to zaoszczędzić cenny czas zarówno Twój, jak i klientek. Wyjątkowa głębia koloru uzyskiwana już przy pierwszej warstwie zapewnia odpowiednie krycie.

Dzięki cienkim powłokom lakiery hybrydowe Gelish nie rozlewają się i nie spływają na skórki. Ułatwia to bezproblemowe nakładanie lakieru. Dzieje się tak za sprawą jego idealnej konsystencji, nad którą pracowało wielu specjalistów. Opatentowana technologia marki sprawiła, że możliwe stało się uzyskanie produktu wygodnego w użyciu i trwałego. Pomocny jest również unikalny aplikator – zaokrąglony, spłaszczony pędzelek służący do nakładania lakieru, który został stworzony z silikonowego włosia, którego najważniejszą cechą jest zapewnienie doskonałej przyczepności lakieru do płytki paznokcia.

Co jeszcze warto wiedzieć o lakierach hybrydowych Gelish?

Wdawać by się mogło, że gdy chodzi o lakiery hybrydowe Gelish cena będzie wysoka. W rzeczywistości jest ona jednak wyjątkowo adekwatna do jakości, trwałości i wydajności produktu. Jeden pojemnik produktu umożliwia pomalowanie setek paznokci. Wiele osób ceni sobie również zdanie innych użytkowniczek. Lakiery hybrydowe Gelish opinie mają doskonałe. Kobiety doceniają przede wszystkim łatwość aplikacji i dobre krycie. Często chwalona jest także trwałość produktu, który gwarantuje nieskazitelny wygląd manicure  nawet do 3-4 tygodni.

Gdy chodzi o lakiery hybrydowe Gelish, kolory również są ważne. Szeroka gama dostępnych barw to szansa na uzyskanie bardzo różnorodnych stylizacji. Paleta kolorów zawiera odcienie niebieskiego, różowego, czerwonego, zielonego, żółtego, białego, czarnego i wielu innych. Zapoznaj się z asortymentem naszego sklepu i znajdź swój ulubiony lakier hybrydowy Gelish!