Mówi się, że dłonie są wizytówką każdego z nas. W przypadku dłoni męskich sprawa jest zazwyczaj prosta, zaś wachlarz różnych opcji otwiera się przy kwestii pielęgnacji dłoni damskich. Tak naprawdę pielęgnacja często bywa pierwszym krokiem w procesie uzyskania pożądanego efektu. Nie dziwi zatem nieustający popyt na usługi z branży beauty w zakresie kosmetyki paznokci. Dużym zainteresowaniem cieszą się zabiegi pielęgnacyjne wykonywane w domowym zaciszu przy wykorzystaniu lakierów tradycyjnych czy lakierów hybrydowych.

Czytaj więcej…

Kolorowe lakiery hybrydowe

Z nawilżoną skórą dłoni oraz wypiłowanym kształtem płytki paznokciowej stajemy przed trudnym wyborem – który kolor lakieru do paznokci wybrać? Wiele z nas stara się wziąć pod uwagę porę roku, obowiązujące trendy czy nadchodzące okazje. Choć wydaje się banalna, decyzja ta nie wszystkim przychodzi tak łatwo. W naszym sklepie znajdziesz niezwykle szeroki wybór kolorowych lakierów hybrydowych, wśród nich odcienie pastelowe, neonowe, klasyczne, intensywne – możesz wybrać to, na co masz ochotę. Oferujemy Ci hybrydowe lakiery do paznokci aż w wielu kolorach. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Bogata paleta odcieni

W naszym sklepie znajdziesz szeroki przekrój barw – od neonów poprzez zgaszone pastele, aż do nasyconych czerwieni. Wybierasz się na szampańską, sylwestrową zabawę? Nie żałuj sobie koloru, wybierz rzucający się w oczy neon. Być może jesteś jednak zwolenniczką klasyki i najlepiej czujesz się w stonowanych różach, beżach w wydaniu frencz – nie ma problemu, te opcje również znajdują się w asortymencie. Nie mogło w nim także zabraknąć różnorodnych odcieni klasycznej czerwieni, po którą od lat sięga wiele kobiet.

Sprawdzona jakość

Nasze hybrydowe lakiery kolorowe wyróżnia bardzo wysoka jakość. Do ich produkcji wykorzystano niezwykle nasycone pigmenty, abyś w każdym świetle mogła cieszyć się ich intensywnością koloru. Czym jednak byłby kolor bez trwałości? Oferowane przez nas kolorowe lakiery hybrydowe to połączenie żelu i lakieru, dzięki czemu uzyskano pożądaną trwałość produktu. Od teraz nie musisz martwić się odpryskującym lakierem. Dodatkowo komfort użytkowania podnosi doskonałe krycie, które podkreśla barwę danego lakieru.

Kondycja paznokci

Wygląd paznokci to jedno, zaś dbałość o ich zdrowie to drugie. Abyś mogła cieszyć się nienagannym manicurem, te dwie rzeczy powinny iść zawsze ze sobą w parze. Używanie hybrydowych lakierów kolorowych pomaga w ochronie płytki paznokcia przed urazami mechanicznymi. Z tego względu hybryda może się też okazać zbawieniem dla osób, które nie mogą zapuścić swoich paznokci do pożądanej długości. Warto również pamiętać, że odpowiednio zdjęty i ponownie nałożony lakier hybrydowy nie niszczy paznokci.

Jeżeli poszukujesz wysokiej jakości kolorowych lakierów hybrydowych, zapoznaj się z naszą ofertą. Gwarantujemy szeroki wybór produktów, które możesz nabyć w bardzo atrakcyjnej cenie!