Pięknie zrobiony manicure to podstawa zadbanych dłoni. A o takim ich wyglądzie marzy niemal każda kobieta. Jeżeli nie możesz pozwolić sobie na częste zabiegi pielęgnacyjne paznokci, dobrym rozwiązaniem w takiej sytuacji będzie manicure hybrydowy, który może utrzymać się nawet do trzech tygodni i tym samym zapewnić piękny wygląd paznokcia. Podstawą ładnego i trwałego manicure hybrydowego jest właściwie dobrana baza. Najlepsze bazy hybrydowe odpowiednio przygotowują płytkę paznokcia do nałożenia lakieru hybrydowego – wyrównują i ukrywają wszystkie jej niedoskonałości, zapewniając idealne krycie i wygląd pomalowanych paznokci. Dlatego nieważne czy wykonujesz manicure hybrydowy na swoje potrzeby w domowym zaciszu, czy świadczysz profesjonalne usługi, zadbaj o odpowiedni dobór bazy do hybryd.

Czytaj więcej…

Podstawowe kategorie baz do hybryd

Przy wyborze baz hybrydowych należy kierować się przede wszystkim indywidualnymi potrzebami. Każda płytka paznokcia jest inna i wymaga właściwego traktowania w celu uzyskania oczekiwanego efektu manicure hybrydowego. Czasami warto testować różne opcje, aby znaleźć produkt, który będzie odpowiadał Twoim potrzebom. Dobierając bazę hybrydową, na początku musisz się zastanowić, jaki rodzaj manicure będziesz wykonywać.

W ofercie naszego sklepu znajdziesz zarówno bezbarwne, jak i kolorowe bazy hybrydowe. Bezbarwna jest neutralna, dlatego wykorzystuje się ją najczęściej, ponieważ nie wpływa na wygląd koloru lakieru, który zostanie na nią położony.

Z kolei kolorowe bazy hybrydowe świetnie wyrównują kolor płytki i maskują niedoskonałości. Są niezbędnym elementem manicure typu french. Wykorzystuje się je także w sytuacjach, kiedy konieczna jest ochrona płytki przed czynnikami zewnętrznymi. Kolorowe bazy hybrydowe okazują się nieocenione również wtedy, kiedy na wykonanie stylizacji paznokci masz niewiele czasu.

Witaminowe i proteinowe bazy hybrydowe lekarstwem na słabe i zniszczone paznokcie

Baza pod lakier hybrydowy nie tylko wpływa na jakość manicure, ale może spełniać także dodatkowe funkcje, np. pielęgnować płytkę paznokcia. Z tego względu posiadaczki słabych i łamliwych paznokci powinny wypróbować bazy hybrydowe proteinowe. Pozwolą one nie tylko na utwardzenie płytki paznokcia i jej delikatne przedłużenie, ale również na uzyskanie pożądanej krzywizny C. Dodatkowo pielęgnujące proteiny zawarte w bazie sprawiają, że paznokcie odrosną mocniejsze.

Na słabe i zniszczone paznokcie doskonale sprawdzi się też baza hybrydowa z witaminami. Tego typu produkty najczęściej zawierają witaminy z grupy B, które wzmacniają, nawilżają, a także poprawiają elastyczność płytki. Z kolei pojawiająca się w nich witamina E zapewnia lepsze mikro krążenie oraz ma właściwości antyoksydacyjne. Niektóre bazy witaminowe posiadają także dodatkowe minerały, jak np. wapń, chroniący płytkę przed rozwarstwianiem.

Jak wynika z powyższego opisu, przy wyborze odpowiedniej bazy hybrydowej czynnikiem decydującym nie powinna być jedynie cena, ale przede wszystkim kompleksowość działania danej bazy. Dlatego nasz sklep ma w swoim asortymencie bazy hybrydowe, które cieszą się pozytywnymi opiniami użytkowniczek.