Długie, starannie zdobione paznokcie prezentują się pięknie na każdej dłoni i ją wysmuklają. Jeśli marzysz o ich przedłużeniu, wybierz formy do paznokci lub tipsy z odpowiednimi klejami. W naszym sklepie kosmetycznym oferujemy wysokiej jakości produkty, których cena jest bardzo atrakcyjna. Świadczą o tym opinie wielu zadowolonych klientów.

Czytaj więcej…

Jaki sposób przedłużania paznokci wybrać?

Jest to indywidualna kwestia, którą możesz dopasować do własnych preferencji, ilości wolnego czasu oraz umiejętności. Dla osób początkujących lub mających niewiele czasu na manicure – dobrym rozwiązaniem są gotowe tipsy na paznokcie, natomiast jeśli posiadasz większe umiejętności lub szukasz zajęcia na długie, jesienne i zimowe wieczory – postaw na formy do paznokci oraz żel, akryl lub bazę budującą.

Formy do paznokci

Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów form do paznokci akrylowych. Formy występują w rozmaitych kształtach, wielkościach, kolorach oraz wariantach, związanych z liczbą form (niewielka liczba, świetnie sprawdzająca się w domowej półce z kosmetykami lub setki form – alternatywa dla salonów kosmetycznych). Szablony do przedłużania są elastyczne, ale i odpowiednio sztywne, by móc tworzyć oryginalne kształty oraz budować paznokcie wybranej długości. Formy do paznokci sprawiają, że manicure staje się zdecydowanie prostszy, łatwiejszy i możesz wykonać go nawet w domu!

Formy do paznokci bezdotykowe

Są to tipsy gotowe do paznokci akrylożelowych. Każdy paznokieć wykonuje się się indywidualnie, wypełniając wnętrze formy akrylożelem, a kiedy jest już gotowy – przykłada się go do naturalnej płytki paznokcia i utwardza w lampie. Następnie zdejmuje się delikatnie tipsa i opiłowuje kształt pilnikiem. Jest to ekspresowy i pozbawiony większych trudności sposób na manicure akrylowy, zarówno jednokolorowy, jak i ze zdobieniami, np. typu french. Tutaj także masz dowolność kształtów. Najpopularniejsze są migdałki, owale i kwadraty, jednak nawet decydując się na jeden kształt, jesteś w stanie z łatwością zmienić go na inny.

Tipsy do zdobień

Tipsy na paznokcie to gotowa forma, możliwa do opiłowania na wybrany kształt, pomalowania na wszelkie kolory czy tworzenia na nich przeróżnych zdobień. Na początku wystarczy przykleić tipsa przeznaczonym do tego klejem do naturalnego paznokcia, dając efekt jego przedłużenia, a tym samym – wysmuklenia dłoni. Później można go wykończyć w dowolny sposób, a do tego polecane są tipsy przezroczyste. Co ważne, tipsy można zakupić w różnych ilościach, kształtach oraz rozmiarach, a następnie piłować i ozdabiać wedle własnego uznania, dzięki czemu stworzysz paznokcie swoich marzeń! Przyklejone odpowiednim klejem są wytrzymałe i przez długi czas możesz cieszyć się nienagannym wykonaniem.

Kleje do tipsów

Dzięki niemu w szybkim tempie przykleisz sztuczne paznokcie lub naprawisz swój manicure. Jest to niesamowicie łatwe, ponieważ wystarczy nanieść klej na tipsy, następnie przyłożyć do naturalnej płytki paznokcia, przytrzymać kilka sekund i gotowe. Natomiast jeśli wystąpiło pęknięcie – nałóż na nie klej i pozostaw do wyschnięcia. Możesz wybrać zawierający bezpieczne dla skóry składniki bezbarwny klej w odpowiadającej Ci wielkości.

Opinie – Sklep Impuls

Priorytetem sklepu Impuls jest przede wszystkim SATYSFAKCJA KLIENTA. Nasi kupujący cenią sobie konkurencyjne ceny oraz wysoką jakość świadczonych usług: świetne produkty, szybką dostawę i ekspresowe rozwiązania, w przypadku reklamacji. Wybierz kosmetyki Impuls!