Narzędzia do manicure stosowane są zarówno w salonach kosmetycznych, jak i w warunkach domowych. Są to akcesoria pomocne podczas stylizacji paznokci, które pozwalają wykonać ją jeszcze precyzyjniej i wygodniej. Cążki do skórek oraz kopytka to podstawowe narzędzia do wykonywania manicure oraz pedicure. Są niezbędne w przypadku malowania paznokci metodą hybrydową, która wymaga utwardzenia lampą UV lub LED. Wiedząc, jak istotną rolę w tej kwestii gra precyzja, zadbaliśmy o to, żeby narzędzia, które Ci oferujemy były wytrzymałe, wygodne w użytkowaniu oraz funkcjonalne.

Czytaj więcej..

Profesjonalne cążki do skórek

Cążki do skórek używane są w celu przygotowania bazy pod manicure, a jak wiadomo, pięknie wypielęgnowana płytka paznokcia to klucz to efektownej stylizacji. Produkty, które oferujemy odznaczają się wysokim komfortem użytkowania. Stworzone zostały z dbałością o ergonomiczny kształt i odpowiednie wyważenie, dzięki któremu zminimalizowany został efekt niepożądanego zmęczenia ręki przy dłuższym manewrowaniu. Wygoda posługiwania się cążkami jest niezwykle ważna, ponieważ pozwala wykonywać zabieg pewną ręką, zapewniając tym samym możliwie najwyższą efektywność. Nie bez znaczenia jest także odpowiednia ostrość ostrza, to także ono w sporej mierze stanowi o funkcjonalności przyboru. Odpowiednio wyprofilowany kształt pozwala na usuwanie skórek bez pozostawania nieestetycznie wyglądających resztek naskórka.

Kopytka

Możesz znać je również pod nazwą „dłutko” lub „pusher”. To jedno z podstawowych narzędzi pracy każdej manicurzystki oraz każdej kobiety pielęgnującej samodzielnie swoje dłonie. Odpowiada ono za przygotowanie pytki paznokcia do wykonania manicure oraz pedicure. Estetyczne opracowanie skórek i oczyszczenie płytki to gwarancja pięknych, wypielęgnowanych dłoni oraz stóp, na których stylizacja prezentować się będzie jeszcze lepiej. Kopytka, które znajdziesz w naszej ofercie, zaprojektowane zostały w taki sposób, aby korzystanie z nich było jak najprostsze i najwygodniejsze. Efekt ten uzyskany został dzięki ergonomicznej formie, która sprawia, że nawet jako początkujący, nie powinnaś mieć żadnego kłopotu z posługiwaniem się tym narzędziem. Proponowane produkty przeznaczone są dla osób, które stawiają na jakość i bezpieczeństwo. Ogromnym atutem dłutek, które znajdziesz w naszym sklepie, jest łatwość utrzymania ich w czystości. Higiena pracy jest niezwykle ważna, aby zapewnić najwyższe bezpieczeństwo Twojej skórze.

W tej sztuce liczy się precyzja, dlatego wszystkie akcesoria stworzone zostały z dbałością o najmniejsze szczegóły, dzięki czemu cieszą się pozytywnymi opiniami naszych klientek, dla których wykonanie wyjątkowych stylizacji stało się jeszcze przyjemniejsze. Profesjonalne cążki oraz kopytka do paznokci to podstawowe przybory, które powinny znaleźć się w kosmetyczce zarówno profesjonalisty, jak i każdego, kto maluje paznokcie w zaciszu domowym. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu i zaopatrzenia się w niezbędne akcesoria wysokiej jakości w rozsądnej cenie.