Oferowane w naszym sklepie rękawice nitrylowe to najwyższej jakości produkty bezpudrowe oraz antyalergiczne. Wiele osób zmagających się z alergią na lateks musi szukać innego sposobu ochrony, ta alternatywa jest preferowana ze względu na materiał, z którego jest wykonana, czyli wytrzymały kopolimer kauczuku syntetycznego. Nie musisz używać już więcej pudrowych rękawiczek jednorazowych, dzięki temu możesz uniknąć wdychania proszku używanego przy ich produkcji – nie dostanie się on również do używanych przez Ciebie substancji.

Czytaj więcej…

Jeżeli szukasz różnorodnego asortymentu, aby zaopatrzyć swój salon kosmetyczny, drogerię albo chcesz kupić produkty do własnego użytku, w tej kategorii bez wątpienia znajdziesz coś dla siebie. Wykonanie oraz użyty materiał sprawiają, że rękawiczki nitrylowe charakteryzują się wytrzymałością oraz wyjątkową elastycznością, która dorównuje ich lateksowym odpowiednikom. Dopasowują się do kształtu dłoni użytkownika, co zapewnia pełną wygodę ich użytkowania. Odpowiednio oznakowane rękawiczki nitrylowe mocne mogą być bezpiecznie stosowane jako wyrób medyczny, a także środek ochrony indywidualnej.

Różne wersje kolorystyczne – rękawiczki nitrylowe w dobrej cenie

Oferujemy różnorodne modele oraz wersje kolorystyczne tego produktu – dostępne są między innymi rękawiczki nitrylowe białe czy też rękawiczki nitrylowe czarne. Asortyment zawiera rękawice w rozmiarach XS, S, M, L oraz XL. Wybierając nitryl, gwarantujesz sobie efekt w pełni wygodny i przyjemny dla oka – materiał ten jest do trzech razy bardziej odporny na przebicie od lateksu. Jeżeli używasz rękawic do pracy z ostrymi narzędziami, na przykład igłami, zdecydowanie warto zainwestować w wyrób zapewniający najwyższe bezpieczeństwo.

Nie bez powodu ten rodzaj rękawiczek jednorazowych zyskuje coraz większą popularność. Dostępny w naszym sklepie asortyment gwarantuje wyjątkową wytrzymałość, poręczność, a także wysoką odporność na oleje i wodne środki chemiczne. Z tych właśnie przyczyn możesz używać ich również w przemyśle medycznym, produkcyjnym, a nawet laboratoryjnym. Zastosowanie znajdą także w branży gastronomicznej lub w domowej kuchni przy bezpośrednim kontakcie z żywnością. To najbardziej opłacalny rodzaj rękawic ochronnych, który zabezpieczy Cię przed różnego rodzaju zanieczyszczeniami, zranieniami oraz infekcjami.

Rękawiczki nitrylowe 100 szt. – dbałość o higienę i bezpieczeństwo pracy
Jeżeli poszukujesz produktu wysokiej jakości, który pomoże Ci utrzymać odpowiedni poziom higieny w miejscu pracy lub w domu, a także zapewni pełne bezpieczeństwo użytkowania, w naszym asortymencie na pewno znajdziesz coś dla siebie. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz rękawic nitrylowych dla siebie, swojego salonu, sklepu czy przedsiębiorstwa, możesz spodziewać się spersonalizowanej dla Twoich potrzeb oferty.

Rękawiczki nitrylowe dostępne są nie tylko w różnych kolorach i rozmiarach, ale także w większych lub mniejszych ilościach – 100, 150 lub nawet 200 sztuk na opakowanie, w zależności od zapotrzebowania Twojego lub Twojej firmy. Jeżeli zdecydujesz się na zakup rękawiczek nitrylowych w naszym sklepie, płatności dokonasz w sposób bezpieczny, a dostawa nie będzie dla Ciebie problematyczna. Cenimy pozytywne opinie naszych klientów, odpowiemy więc na wszystkie Twoje pytania.