Każdy z nas spotkał się już na pewno z produktem takim jak przyłbica ochronna – czy to w wersji mini, zasłaniającej tylko usta i nos, czy to w pełnej, zasłaniającej całą twarz. Choć popularność zdobyły w związku z pandemią, już od dawna są one praktycznym zabezpieczeniem dla osób pracujących w wielu branżach. Do czego służą te niezwykle funkcjonalne akcesoria i komu mogą się przydać podczas codziennej pracy?

Czytaj więcej…

Przyłbice ochronne – praktyczne zabezpieczenie

Przyłbica ochronna składa się z przezroczystej osłony wykonanej z tworzywa oraz elementów umożliwiających jej mocowanie na głowie. Może zasłaniać całą twarz lub tylko jej część – nos i usta. Mini przyłbice, choć są nieco wygodniejsze w noszeniu, nie zapewniają jednak aż tak skutecznej ochrony – nie osłaniają oczu. Wybór odpowiedniego modelu powinien więc zależeć od stopnia ochrony, której potrzebujesz. Przyłbica doskonale chroni przed rozpryskującymi się cieczami, odpryskami ciał stałych, a także w pewnym stopniu zmniejszają ryzyko zarażenia się wirusami przenoszonymi drogą kropelkową.

Dlatego też akcesoria tego typu znajdują zastosowanie wszędzie tam, gdzie ze względu na ochronę własnego zdrowia należy zabezpieczyć usta, nos i oczy przed urazami i dostawaniem się do nich szkodliwych cząsteczek. Nie ograniczają one przy tym w żaden sposób widoczności i – prawidłowo dopasowane – są dużo wygodniejsze niż klasyczne maseczki na twarz i okulary ochronne. Bardzo często po przyłbice ochronne sięgają przedstawiciele zawodów, w których praca polega na szlifowaniu niewielkich elementów oraz kontakcie z płynami ustrojowymi pacjentów. Stąd często widzimy je w gabinetach dentystycznych oraz w salonach kosmetycznych, zwłaszcza podczas zabiegów manicure, pedicure i podologicznych. Skutecznie chronią twarz, nie utrudniając przy tym oddychania oraz nie zmniejszając precyzji wykonywanych czynności. Równie popularne są w ośrodkach zdrowia, szpitalach i aptekach.

Dlaczego warto wybrać nasze przyłbice?

Decydując się na przyłbicę na usta i nos, stawiasz przede wszystkim na komfort i funkcjonalność. Akcesoria te zostały wykonane z dobrej jakości tworzywa, które przy odpowiedniej pielęgnacji pozwoli Ci cieszyć się ochroną przez długi czas. Produkty zaprojektowano i stworzono z należytą starannością i dbałością o każdy detal. Nasze przyłbice ochronne na nos i usta są bardzo wytrzymałe, a przy tym wygodne.

Jednym z plusów oferowanych przez nas akcesoriów jest miły w dotyku polar, dostępny w wielu wariantach kolorystycznych. Komfort zapewniają także wygodne gumki. W naszej ofercie znajdziesz przede wszystkim przyłbice mini, ale także te osłaniające całą twarz. Osoby noszące okulary korekcyjne nie muszą się martwić – produkt jest w pełni dostosowany do ich potrzeb. Przyłbice są bardzo lekkie – ważą jedynie 16 g. Dzięki temu niemalże nie będziesz czuć, że masz na sobie dodatkowy element ochronny. Rozmiary są uniwersalne i będą pasować na każda twarz. Ich zakładanie jest niezwykle proste i zajmuje tylko chwilę.

Przyłbice ochronne na nos i usta, które prezentujemy w naszej w ofercie, posiadają ergonomiczny kształt. Folia wykorzystana do ich produkcji ma grubość od 0,125 mm do 0,175 mm, a jej przezroczystość wynosi 99,75%. Przyłbice ochronne charakteryzują się nowoczesnym designem, który pozwoli Ci czuć się elegancko, a jednocześnie bezpiecznie.

Materiały, które wykorzystujemy do produkcji, są hipoalergiczne i nie powodują żadnych podrażnień. Po każdym użyciu akcesoria należy zdezynfekować, a będą spełniały swoją rolę bez zarzutu.

Szeroki wybór przyłbic ochronnych

W naszym sklepie internetowym znajdziesz to, czego szukasz, w przystępnej cenie. Zakupiony produkt będzie służył Ci przez długi czas, a jednocześnie nie obciąży Twojego portfela. Koniecznie sprawdź naszą ofertę, aby znaleźć odpowiednią przyłbicę dla siebie.

Nasze akcesoria ochronne cieszą się dobrymi opiniami i uznaniem wśród klientów – a to wszystko ze względu na atrakcyjny design, komfort użytkowania, trwałość oraz wysoką jakość materiałów, z których zostały wykonane.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i wybrania przyłbicy na nos i usta, która najlepiej spełni swoją funkcję.