W dzisiejszej rzeczywistości, którą zawładnęła pandemia koronawirusa, dezynfekcja pomieszczeń nabrała nowego znaczenia. Skuteczne sprzątanie i odkażanie powierzchni jest istotne zarówno w miejscach zamieszkania, jak i w pracy oraz w ośrodkach użyteczności publicznej. Niestety, groźne wirusy, bakterie i grzyby przenoszą się bardzo szybko poprzez zanieczyszczone narzędzia, akcesoria czy też inne przedmioty. Z tego powodu tak ważna jest codzienna, rutynowa dezynfekcja otoczenia wokół nas. Aby była ona efektywna, musi być przeprowadzana z największą starannością, systematycznie i z użyciem wysokiej jakości środków czyszczących, gwarantujących wyeliminowanie niebezpiecznych drobnoustrojów. Prezentujemy zaawansowane technologicznie, nowoczesne preparaty do dezynfekcji rąk, skóry i powierzchni. Oferujemy asortyment doświadczonych producentów, cenionych za wysokiej jakości wyroby.

Czytaj więcej…

Płyny i spraye do dezynfekcji powierzchni

Płyny dezynfekujące wykazują bardzo szerokie działanie biobójcze oraz odznaczają się wysoką skutecznością. Polecamy preparaty przystosowane do użytku zarówno w szpitalach, gabinetach lekarskich i dentystycznych, jak i w restauracjach czy salonach kosmetycznych. W naszej ofercie znajdziesz wyroby przystosowane do dezynfekcji narzędzi i akcesoriów używanych w salonach tatuażu, ośrodkach zdrowia, szkołach i zakładach przetwórstwa żywności. Nowoczesne płyny do dezynfekcji są bezpieczne dla użytkownika, a niektóre z nich pozytywnie wpływają na kondycję skóry rąk, nawilżając ją i chroniąc przed czynnikami zewnętrznymi. Warunkiem bezpieczeństwa jest używanie produktów zgodnie z zaleceniem producenta. Płyny i spraye dostępne są w różnych pojemnościach i opakowaniach.

Chusteczki do dezynfekcji powierzchni

Chusteczki dezynfekujące są niezwykle wygodne w użyciu oraz skuteczne w walce z niewidzialnymi wrogami, jakimi są wirusy, bakterie czy grzyby. Te nowoczesne wyroby są bardzo pomocne podczas codziennego sprzątania. Dobrze spełniają swoją funkcję podczas dezynfekcji blatów, klamek, włączników światła, akcesoriów i narzędzi codziennego użytku. Najlepsze chusteczki przeznaczone do dezynfekcji są wzbogacone o preparaty nawilżające naszą skórę dłoni. Używając tych bardzo poręcznych środków do odkażania, masz gwarancję skutecznego pozbycia się niebezpiecznych dla zdrowia i życia człowieka drobnoustrojów.

Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą naszego sklepu. Dokładamy wszelkich starań, aby oferowany asortyment spełniał Twoje oczekiwania, a ceny były dla Ciebie satysfakcjonujące. Regularnie aktualizujemy naszą ofertę i uzupełniamy ją o nowe produkty, które pochodzą od znanych i cenionych producentów. Wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom, prezentujemy towar sprawdzony i bezpieczny, posiadający wymagane certyfikaty i dopuszczenia. Nasz profesjonalizm i zaangażowanie potwierdzają pozytywne opinie zadowolonych klientów.