Gelish PH Bond – Co to jest i jak nakładać?

,

Zadbane dłonie to wizytówka każdej kobiety, dlatego warto zatroszczyć się o ich pielęgnację oraz wygląd paznokci. Nie da się ukryć, że poprzez różne stylizacje chcemy nie tylko wyrazić siebie, ale i poczuć się pewniej. Należy jednak pamiętać, że o paznokcie trzeba zadbać od samych podstaw. Aby dobrze przygotować je do nałożenia koloru lakieru hybrydowego, użyj dehydratora Gelish pH Bond.

Co to jest Gelish pH Bond?

Gelish pH Bond dehydrator to produkt, który jest niezbędny do prawidłowego przygotowania paznokcia przed wykonaniem stylizacji hybrydowej. Preparat stosowany jest, aby przywrócić płytce odpowiednie pH. Służy do odtłuszczania i wysuszenia paznokcia przed nałożeniem bazy. Gelish pH Bond pozwala na wykonanie perfekcyjnego manicure’u każdej kobiecie.

 Jak nakładać Gelish pH Bond?

Pamiętaj, że Gelish pH Bond należy aplikować na czystą płytkę paznokcia. Jak ją do tego przygotować? Poniżej znajdziesz krótką instrukcję.

 1. Usuń poprzedni lakier.
 2. Spiłuj paznokcie, nadając im wybrany przez Ciebie kształt. Używaj pilnika papierowego lub szklanego i piłuj tylko w jedna stronę.
 3. Pomaluj skórki płynem zmiękczającym – lub jeśli nie posiadasz takiego – namocz je przez kilka minut w wodzie z dodatkiem oliwki.
 4. Osusz dłonie i odsuń delikatnie skórki drewnianym patyczkiem.
 5. Ostrożnie i niezbyt głęboko wytnij je ostrymi cążkami, aby ich nie szarpać i tak, aby nie uszkodzić paznokcia.

Po takim przygotowaniu paznokci i usunięciu wszystkich nieestetycznych skórek, pyłków i tym podobnych, płytkę paznokcia dokładnie przemyj cleanerem. Na dobrze oczyszczone paznokcie koniecznie nałóż Gelish pH Bond dehydrator, który przywróci naturalne pH Twoim paznokciom. Bądź ostrożna z doborem ilości tego preparatu. Później na Gelish pH Bond nałóż cienką warstwę bazy lekko wilgotnym pędzelkiem i staraj się ją wetrzeć w płytkę paznokcia. Najważniejsza rzecz: dokładnie zabezpiecz tak zwany wolny brzeg, zaczynając od pH Bond, przez bazę, każdą warstwę koloru i top. Warto przestrzegać czasu utwardzania. Jeśli będziesz trzymać dłoń w lampie zbyt długo, lakier będzie mało elastyczny, co może skutkować pęknięciem. Tak wykonana od podstaw pielęgnacja stylizacji hybrydowej z produktami marki Gelish przy odpowiednim nakładaniu jest niesamowicie wydajna i utrzyma nasze paznokcie w świetnej kondycji przez 3 tygodnie, tak jak zapewnia producent.

Zalety Gelish pH Bond:

 • neutralizuje pH,
 • odtłuszcza płytkę paznokcia,
 • wysusza płytkę przed nałożeniem bazy,
 • wydłuża czas utrzymywania się hybrydy, żelu,
 • zapewnia lepszą przyczepność bazy do paznokcia,
 • doprowadza paznokieć do pierwotnego stanu,
 • pasuje do każdej metody stylizacji – akrylowej, żelowej itp.
 • wzmacnia płytkę,
 • zapewnia trwałości,
 • można go nabyć w atrakcyjnej cenie.

Gelish pH Bond dehydrator to niesamowity dodatek, który każda z nas powinna stosować przed każdą stylizacją hybrydową, aby zapewnić swoim paznokciom niebywałą świeżość i prawidłową strukturę. Malowanie paznokci to nie tylko nałożenie koloru. Oczywiście możesz tak zrobić, ale efekt nie będzie do końca zadowalający. Profesjonalny manicure zaczyna się właśnie od odtłuszczania. Gelish pH Bond to preparat, który został specjalnie stworzony, by zneutralizować płytkę paznokcia do jej naturalnego pH. Pozwoli nie tylko cieszyć się wyglądem pięknie wystylizowanych paznokci, ale również da Ci poczucie pewności, że wykonany manicure będzie dobrze się prezentował przez długi czas.

Paznokcie to wizytówka każdej kobiety, ponieważ bardzo często w kontakcie z drugą osobą zwracamy uwagę na jej dłonie, dlatego warto zatroszczyć się o ich wygląd. Piękne i zadbane paznokcie to takie, które są zdrowe. Z tego względu dbaj o nie zarówno wtedy, kiedy tylko poddajesz się stylizacji hybrydowej, jak również na co dzień. Dbałość o szczegóły jest gwarancją sukcesu w postaci pięknych dłoni i paznokci przykuwających uwagę.