Gelish – gdzie kupić i ile kosztuje ta marka?

manicure hybrydowy gelish

Gelish to ekskluzywna marka produktów wykorzystywanych w salonach kosmetycznych, w usługach manicure i pedicure. Firma ma swoją siedzibę w Stanach Zjednoczonych, gdzie tworzy produkty najwyższej jakości. Zespół marki Gelish wychodząc naprzeciw potrzebom właścicieli, pracowników i klientek salonów kosmetycznych, tworzy produkty najnowocześniejsze i jedne z najlepszych w swojej kategorii. Używanie lakierów Gelish w swoim salonie podnosi jakość świadczonych usług i gwarantuje pełne zadowolenie klientów.

Gelish to nie tylko gotowe produkty, które zapewniają pracę na najwyższej klasy materiałach, ale także możliwość codziennego doskonalenia własnych umiejętności. Filozofią marki jest właściwe działanie od samego początku tego procesu.

Gelish – ile kosztuje?

Produkty marki Gelish są dostępne w naszej hurtowni kosmetycznej. Posiadamy w swojej ofercie wiele niezbędnych do pracy w salonie produktów. Wybierz sprawdzonego sprzedawcę, aby mieć pewność, że produkty które stosujesz, są oryginalne i pełnowymiarowe! Gelish to lakiery najwyższej jakości, które zapewniają pełne zadowolenie klientek. Te, które wymagają niezwykłej trwałości, będą w pełni usatysfakcjonowane.

Lakiery hybrydowe Gelish

Gelish to szeroka gama kolorystyczna lakierów hybrydowych, które można utwardzać zarówno w lampie LED, jak i UV. Wybór stanowi ponad 200 różnych najmodniejszych odcieni lakierów hybrydowych, którymi wykonywać można zarówno manicure klasyczny, typu frencz, jak i niekonwencjonalne i nowatorskie stylizacje. Klientki o różnych gustach i potrzebach, znajdą wśród oferowanych barw – te idealnie dopasowane do swoich upodobań. Gelish to światowa czołówka wśród firm tworzących lakiery hybrydowe.

Lakier hybrydowy Gelish – cena

Lakiery hybrydowe Gelish – cena nie jest wygórowana, jak na tą jakość, piękne i głębokie nasycenie barwy, a także trwałość koloru. Lakier hybrydowy Gelish kosztuje nieco ponad 90 złotych. Za tą cenę, sprzedawca oferuje butelkę o pojemności 15 ml. Lakiery hybrydowe Gelish są bardzo wydajne, dzięki odpowiedniemu napigmentowaniu, wystarczą 2 cienkie warstwy koloru, aby w pełni pokryć płytkę paznokcia – nawet najciemniejszym odcieniem. Praca z lakierami hybrydowymi Gelish jest przyjemnością, lakiery się nie wałkują, nie tworzą zacieków i nie wymagają poprawek.

Baza i top Gelish – cena

Baza pod lakier hybrydowy Gelish to jeden z najlepszych produktów na rynku. Jest kompatybilna z lakierami innych marek. Zapewnia dużą przyczepność do płytki paznokcia – dzięki temu manicure hybrydowy jest jeszcze bardziej trwały. Baza Gelish jest także idealnym bonderem pod żel budujący. Sprawia to, że z produktami marki Gelish można wykonać kompletny manicure hybrydowy i żelowy. Baza Gelish wymaga utwardzania w lampie LED w czasie 10-20 sekund, a w lampie UV 30 sekund. Ta właściwość skraca ogólny czas wykonywania usługi.

Ile kosztuje baza Gelish?

Baza Gelish kosztuje niewiele ponad 100 zł za butelkę o pojemności 15 ml. To produkt zapewniający niezwykłą trwałość, dzięki zastosowaniu tej bazy lakier hybrydowy utrzymuje się nawet do 3 tygodni. Ten czas to nie tylko obietnica, ale przede wszystkim opinia potwierdzona przez stylistki paznokci i zadowolone klientki. Baza w tej cenie starcza na ponad 60 aplikacji, dlatego jednostkowy koszt zastosowania jest bardzo niski.

Top Gelish

Top Gelish to produkt, który stanowi niezbędne wykończenie usługi manicure lub pedicure hybrydowego lub żelowego. Zapewnia właściwe utwardzenie całości stylizacji i trwałe jej nabłyszczenie. Wysokiej jakości usługa nie obejdzie się bez zastosowania topu Gelish. Top jest kompatybilny z innymi wiodącymi markami lakierów hybrydowych. Wysoka jakość produktu zapewnia wysoką trwałość powierzchni paznokci – nie poddaje się zarysowaniom i nie odpryskuje. To szczególnie ważne dla stylizacji ciemnymi kolorami – dzięki zastosowaniu top Gelish nie blakną ani nie poddają się matowieniu. Top Gelish wymaga utwardzenia w lampie LED – 20 sekund, a w lampie UV – 2min.