Bazy hybrydowe- jak wybrać najlepszą i czym się kierować przy jej wyborze

bazy-hybrydowe-jak-wybrac-najlepsza

Piękne paznokcie to wizytówka każdej kobiety a ich wyjątkowość możesz podkreślić, decydując się na wykonanie manicure hybrydowego, który od dłuższego czasu cieszy się niesłabnącą popularnością. Aby jednak Twój manicure był trwały, musisz zaopatrzyć się w odpowiednią bazę. To właśnie ona ma bezpośredni wpływ na ostateczny wygląd Twoich paznokci i sprawia, że przez długi czas będą wyglądać pięknie. Jaka jednak baza do hybryd jest najlepsza i czym powinnaś się kierować podczas jej zakupu?

Najlepsze bazy hybrydowe i ich właściwości

Praktycznie każda profesjonalna baza do hybryd ma bardzo dobre opinie, ponieważ została stworzona po to, aby sprostać wymaganiom każdej klientki odwiedzającej salony kosmetyczne. Dobra baza do hybryd może pomóc nie tylko wyrównać powierzchnię płytki, ale również ją przedłużyć albo nadbudować. Najlepsze bazy hybrydowe wykazują szereg cennych właściwości dla Twoich paznokci, ponieważ wzmacniają płytkę, odżywiają ją i regenerują, gdyż zawierają w swoim składzie szereg dodatkowych substancji, witaminy czy proteiny, o takim właśnie działaniu. Świetnym przykładem jest tutaj produkt GelMe.Na co jednak powinnaś zwrócić w szczególności uwagę, decydując się na stosowanie bazy do hybryd?

Na co zwrócić uwagę,kupując bazę do hybryd?

Jaka baza do hybryd jest najlepsza? Pewnie często zadajesz sobie to pytanie, wybierając spośród produktów dostępnych w sprzedaży. Odpowiedź na to pytanie nie jest wcale taka trudna, ponieważ najlepsze bazy hybrydowe to te, które przeznaczone są do profesjonalnego użytku, a możesz je znaleźć w naszej hurtowni.

Jak sama nazwa wskazuje, taka baza przeznaczona jest do użytku w gabinetach kosmetycznych. Jako kosmetyczki i kosmetolożki chcące przyciągnąć i zatrzymać na dłużej swoich klientów, musicie korzystać z najlepszych produktów. Takich, które zapewnią wysoką trwałość, a także estetykę wykonanego manicure. Dzięki profesjonalnej bazie wykonany przez Ciebie manicure hybrydowy z pewnością będzie się pięknie prezentować i nie zauważysz żadnych odprysków, kiedy klientka przyjdzie uzupełnić odrosty.

Jeśli chodzi natomiast o to, na co powinnaś zwrócić uwagę podczas zakupu bazy do hybryd, to w pierwszej kolejności zobacz jej skład, który powinien być całkowicie pozbawiony formaldehydu. Jest to bowiem groźna dla Twojego zdrowia substancja, której warto unikać. Na szczęście w proponowanych w naszej hurtowni profesjonalnych bazach pod hybrydę substancji tej nie powinnaś znaleźć, dlatego też skorzystanie z naszych usług to kolejny plus.

Dobra baza do hybryd a jej konsystencja i wydajność

Bazy pod hybrydę różnią się między sobą nie tylko składem, ale również innymi parametrami, takimi jak konsystencja oraz wydajność. Na rynku możesz znaleźć zarówno gęste bazy, jak i te nieco bardziej płynne. Czym jednak różnią się one między sobą?

Dzięki gęstej bazie pod hybrydę z powodzeniem możesz nadbudować, przedłużyć oraz wyrównać płytkę paznokciową. Jeśli jednak nie zależy Ci na takim efekcie, to powinnaś zdecydować się na zakup bardziej płynnego produktu. Taka baza do hybryd jest wydajniejsza, dzięki czemu wystarczy Ci z pewnością na dłuższy czas, a oprócz tego pomoże zregenerować i odżywić paznokcie Twoich klientek i Twoje własne.

Dobierz kolor bazy do hybryd

Kolejny aspekt, na który należy zwrócić uwagę, to kolor bazy do paznokci. Możesz bez trudu znaleźć klasyczne przezroczyste kosmetyki. Często wybierane są też te w kolorze mlecznej bieli. Jednak na rynku pojawia się coraz więcej baz kolorowych. Najczęściej są to delikatne, pudrowe i pastelowe barwy, które naturalnie dopasowują się do odcienia paznokcia. Zwłaszcza ciekawym produktem jest tutaj baza hybrydowa budująca RALAC w pięknym, jasnym różowym kolorze. Co ważne, takie produkty sprawiają, że nie musisz stosować osobno lakieru ani topu – wystarczy bowiem sama baza! Odpowiednio utwardzona jest tak samo wytrzymała jak klasyczny manicure. A możesz nawet znaleźć wersje z brokatem!

Jaka jest wiec najlepsza baza do hybryd? Trudno wskazać tylko 1 produkt, każdy bowiem ma odmienne zalety. Zastanów się, jaka firma najbardziej Ci odpowiada, czy zależy Ci na wydajności, odżywieniu płytki, czy zaoszczędzeniu czasu poprzez stosowanie tzw. lakierów 3w1. Wszystkie je znajdziesz w naszej hurtowni, a jeśli wybór jest zbyt duży – skontaktuj się z nami, z chęcią pomożemy Ci wybrać najlepszą bazę do hybryd!